Oferta weselna – 170 zł

Oferta weselna – 190 zł

Oferta weselna – 210 zł

Przyjęcia weselne

Z apraszamy do organizacji przyjęć weselnych w naszym Ośrodku. Eleganckie i przestronne wnętrze sali jadalnej oraz wyśmienita kuchnia to nasze główne atuty. W naszej ofercie znajdziecie Państwo propozycję menu, które zawsze możemy dostosować do potrzeb Naszych Klientów.

Ponadto proponujemy wystrój wnętrza sali oraz bogatą dekorację stołów, za którymi zasiądą szanowni Goście. Staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom oraz sprostać powierzonym zadaniom. Wszystko po to, aby nasi Klienci czuli się komfortowo i pewnie na własnym przyjęciu, a także aby mogli skupić uwagę na tym, co najważniejsze w tym szczególnym dniu.

Dysponujemy przestronną salą, która jest w stanie pomieścić około 100 osób – oferujemy własny profesjonalny wystrój. Ośrodek oferuje bazę noclegową.

Istnieje możliwość rezerwacji miejsc noclegowych w dniach poprzedzających uroczystość i bezpośrednio po niej.

Skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się o szczegółach oferty.

tel: 600 443 287
e-mail: keszycalesna@diecezjazg.pl

Komunie i chrzciny

O ferujemy Państwu organizację przyjęcia z okazji Chrzcin lub Pierwszej Komunii Świętej.

Dołożymy wszelkich starań, aby Państwa przyjęcie z okazji Chrzcin lub Pierwszej Komunii Świętej było wspaniałym i niezapomnianym dniem dla Dziecka oraz Jego wszystkich Gości. Chętnie służymy Państwu radą dotyczącą organizacji przyjęcia. Jesteśmy również otwarci na Państwa propozycje, sugestie i życzenia.

Ceny organizacji przyjęć z okazji Chrzcin lub Pierwszej Komunii Świętej zależą wyłącznie od Państwa życzeń. Aby ustalić wszystkie szczegóły oraz poznać naszą pełną ofertę, zapraszamy do kontaktu.

Skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się o szczegółach oferty.

tel: 600 443 287
e-mail: keszycalesna@diecezjazg.pl

Oferta komunijna – 70 zł

Oferta komunijna – 90 zł

Oferta komunijna – 110 zł

Oferta komunijna – 130 zł

smart

Przyjęcia okolicznościowe

S pecjalizujemy się w organizacji przyjęć okolicznościowych. Nasze doświadczenie w urządzaniu imprez gwarantuje udaną uroczystość i zadowolenie Państwa gości.

Zapraszamy do składania zapytań odnośnie wszelkiego rodzaju przyjęć okolicznościowych jak stypy, rocznice, jubileusze, spotkania biznesowe i inne.

Proponujemy Państwu zorganizowanie przyjęcia rodzinnego w naszym ośrodku.

W ośrodku dysponujemy salami mogącymi pomieścić do 100 gości.

Zapewniamy znakomitą polską kuchnię domową, szeroki wybór dań gorących i zimnych, przekąski, sałatki, ciasta, torty, owoce i napoje.

Skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się o szczegółach oferty.

tel: 600 443 287
e-mail: keszycalesna@diecezjazg.pl

Oferta okolicznościowa – 80 zł

Oferta okolicznościowa – 120 zł

Oferta okolicznościowa – 140 zł